Leader Precision Instrument Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: L&D, MIKRO DOKŁADNOŚĆ, MOCNIEJSZA
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 500-1000
Rok założenia: 2009
pc Export: 60% - 70%
Wprowadzenie

Założona w 2009 roku Leader Precision Instrument Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży optyki, maszyn oraz elektronicznych precyzyjnych przyrządów pomiarowych i testujących.nasza oferta obejmuje: system pomiaru wideo, projektor profilowy, współrzędnościową maszynę pomiarową, mikroskop narzędziowy, mikroskop pomiarowy, skalę liniową i odczyt cyfrowy, tester twardości, które są szeroko stosowane w metrologii, pomiarach, inspekcjach, testowaniu i inżynierii odwrotnej.

 

Do końca 2019 roku uzyskaliśmy 15 autoryzowanych patentów, zarejestrowano 3 prawa autorskie do oprogramowania oraz opracowano kilkanaście nowych produktów.

 

Leader ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, a produkty uzyskały certyfikat CE.Leader wdraża pełny system kontroli wszystkich gotowych produktów, który zapewnia stabilność i niezawodność jakości produktu.

 

Aby sprostać potrzebom klienta, w 2017 roku skonfigurowaliśmy Micro Accuracy Co., Ltd, która jest specjalnie działem badawczo-rozwojowym i produkuje maszynę do pomiaru wideo CNC, wieloczujnikową maszynę do pomiaru wideo o dużym skoku, maszynę do natychmiastowych pomiarów.

 

L&D@, Hardruler@, Micro Accuray@ to zarejestrowane nazwy handlowe naszych produktów, które oferują rewolucyjne wzornictwo o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.do 2019 roku Leader dostarczył ponad 8000 zestawów maszyn pomiarowych klientom w 60 krajach i regionach.Znajdują się w Niemczech, Anglii, Francji, Rosji, Ukrainie, Polsce, Szwajcarii, Austrii, Serbii, Turcji, USA, MEKSYKU, Brazylii, Czechach, Japonii, Korei, Malezji, Tajlandii, Singapurze, Indiach, Pakistanie, Sri Lance, Nepal, Wietnam, Jordania, Arabia Saudyjska, Australia i tak dalej.

 

Możesz polegać na naszych produktach, jeśli chodzi o ich wyższość, niezawodność i trwałość.


 

Historia

W 2009 roku Leader został założony w Hongkongu przez Panią Pamelę, która do tej pory jest założycielką i dyrektorem zarządzającym Leader

 

W 2012 roku Leader przeniósł swoją siedzibę do Dongguan

 

W 2014 roku powstał Leader R&D

 

W 2017 roku w Huake City Daojiao powstaje Micro Accuracy

 

W 2018 roku został wydany wieloczujnikowy system pomiarowy do dużych podróży Insight800

 

W 2019 roku opracowano maszynę pomiarową Instant

 

W 2020 roku został wydany system pomiaru wideo serii Checkmaster1500

Usługa

System jakości

1. Ustanowić system zarządzania jakością oparty na ISO9001, poprawić kontrolę jakości i upewnić się, że wszystkie gotowe produkty są kwalifikowane.

2. Wszystkie maszyny posiadają certyfikat CE

3. Wszystkie maszyny są montowane z liniową dokładnością, dzięki czemu dokładność instrumentu jest gwarantowana przez montaż i regulację sprzętu w największym stopniu.

4. Nasza firma dostarcza profesjonalne i kompletne rozwiązania pomiarowe dla wielu dużych i średnich przedsiębiorstw w kraju i za granicą, takich jak Foxconn, BOE, Xiang Torch Spark Plug Factory, Shenyang Machine Tool Factory itp., I zdobyła zaufanie klientów. !

5. Nasz profesjonalny zespół obsługi technicznej zna zasadę, budowę, montaż i debugowanie oprogramowania przyrządu, co uwalnia klientów od zmartwień!

 

Usługi posprzedażowe

1. Bezpłatne profesjonalne szkolenie z obsługi

2. Gwarancja: 18 miesięcy zamiast 12 miesięcy.

3. Regularne aktualizacje oprogramowania są dostępne bezpłatnie.

4. Dożywotnia konserwacja

Nasz zespół

Chiny Leader Precision Instrument Co., Ltd profil firmy 0Chiny Leader Precision Instrument Co., Ltd profil firmy 1Chiny Leader Precision Instrument Co., Ltd profil firmy 2Chiny Leader Precision Instrument Co., Ltd profil firmy 3Chiny Leader Precision Instrument Co., Ltd profil firmy 4